A D V O C A T E

Ładowanie...

ul. Fryderyka Chopina 14, Lublin +48 795 438 023

Referencje - Kancelaria adwokacka Lublin, adwokat Magdalena Nocuń-Lipa

Iwona Kuta

Chciałbym bardzo podziękować Pani mecenas za pomoc w mojej sprawie. Olbrzymi profesjonalizm, rzetelność, oraz wielkie zaangażowanie z indywidualnym podejściem. Bardzo skuteczna w działaniu. Gorąco polecam każdemu kto potrzebuje dobrego i profesjonalnego adwokata.

Anna Krok

Jestem ogromnie zadowolona z wyboru Pani adwokat. Pomogła mi niezmiernie po ciężkim wypadku męża i podtrzymywała na duchu, gdy myślałam, że nie ma już nadziei na wygranie sprawy. Udało się po kilku latach wygrać batalię sądową i odzyskać spokój i nadzieję na lepsze jutro.

Roman Woźniak

Jestem bardzo zadowolony za zajęcie się moją sprawą w sposób rzetelny i z pełnym profesjonalizmem. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy szukają świetnej i zaangażowanej Mecenas. Pani Mecenas jest ciepłą i empatyczną osobą

Ewa Ziemińska

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, wykonuje powierzone jej zadanie na 100%, na rozprawach ma wolę walki i uzyskuje to co sobie zaplanuje na korzyść klienta. Życzę wszystkim takiego prawnika, polecam z całego serca.

Rafał Kowalczyk

W ciągu ostatnich pięciu lat Pani Mecenas reprezentowała mnie, jeśli dobrze pamiętam w siedmiu sprawach sądowych, oraz kilku postępowaniach prokuratorskich. Wszystkie rozstrzygnięcia w sprawach karnych były dla mnie korzystne, choć zawsze byłem w nich oskarżonym a raz nawet stronniczy sąd mnie skazał za czyn którego nie popełniłem. Pani Mecenas doprowadziła jednak do mojego uniewinnienia w drugiej instancji. Dziękuję Opatrzności, że trafiłem właśnie na tego adwokata, bo moje życie mogło by wyglądać dzisiaj zupełnie inaczej. Z perspektywy czasu, mając już wcześniej doświadczenia z innymi adwokatami, bardzo polecam usługi świadczone przez tą kancelarię. Będąc na kilkudziesięciu rozprawach przekonałem się o wielkim zasobie wiedzy, którą dysponuje Pani Magdalena. Dla mnie niezmiernie istotne jest też indywidualne podejście do klienta, szczera rozmowa i uczciwość w działaniu. Ceny usług naprawdę niewygórowane. Szczerze polecam!

Beata P.

Moja sprawa należała do bardzo trudnych. Wymagała dużo czasu i poświęcenia. Pani mecenas w profesjonalny sposób zajęła się moim przypadkiem, pilnowała terminów, dzwoniła do mnie jeśli była taka potrzeba. Wymagane dokumenty były przygotowane zawsze w terminie. W mojej ocenie jest to osoba godna podziwu za swoje zaangażowanie, sumienność i profesjonalizm.

Krzysztof Gorzkowski

Bardzo sympatyczna, perfekcjonalistka w zawodzie, zaangażowana. Gorąco Polecam!

Ewa

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas.Jest to Osoba, która wykonuje swój zawód profesjonalnie, rzeczowo, skutecznie, a przy tym zachowała zrozumienie i serdeczność. Polecam gorąco Panią Mecenas

PT

Bardzo dobry fachowiec. Mądra i przede wszystkim skuteczna.Uczciwie mówi o istniejących możliwościach rozwiązania sprawy , nie obiecuje rzeczy niemożliwych i walczy.

Damian

Sprawa o kontakty z dzieckiem,alimenty,ograniczenie władzy rodzicielskiej…jestem zadowolony w 100 % z usług pani mecenas, profesjonalizm w każdym wymiarze

Marta Kołodziejczyk

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Uważam, że zachowuje się bardzo profesjonalnie. Nie obiecuje, podchodzi rzeczowo i jest bardzo skuteczna. Polecam.

Martyna Słowik

Pozytywna i ciepła osoba która pomaga w potrzebie, gorąco polecam za wyjątkowo empatyczne podejście do sprawy. Dziękuję jeszcze raz! Klientka z września 🙂

Łukasz Kachnowicz

Rzeczowa i bardzo miła osoba, w dodatku prowadzi sprawy z ludzkim podejściem do problemów

Paweł Zarzeczny

Bardzo rzeczowe podejście do spraw zleconych w tej kancelarii. Do tej pory jeszcze się nie zawiodłem na współpracy z panią Magdą. Zawsze zaangażowana, zawsze przygotowana, wysłuchująca klienta do końca

Teresa J

Polecamy Panią Mecenas, która jest rzetelna i profesjonalna. Pani Mecenas prowadziła moją sprawę emerytalną, która zakończyła się sukcesem. Szczerze polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy profesjonalnego adwokata - Pozdrawiam Antoni z małżonką. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Ola K.

Prawnik z pragmatycznym podejściem do spraw, nie traktuje klienta przedmiotowo, jest nastawiona na to by pomóc i doradzić - przede wszystkim dostrzega realne rozwiązania spraw, zamiast obiecywać i wmawiać klientowi to co chciałby usłyszeć.

Tomasz B.

Gorąco polecam, obsługa prawna na wysokim poziomie, kompletna wiedza i sumienne podejście do zleconych zadań. Oceny w Internecie odzwierciedlają podejście do klienta, nie są jedynie reklamą jak u innych ludzi z palestry którzy tworzą sztuczny marketing w Internecie - naprawdę trudno zawieźć się na tej adwokat.

Marcel Wiśniewicz

Rzeczowa i inteligentna kobieta, z ludzkim podejściem do spraw swoich klientów.

Magdalena B.

Bardzo miła osoba, stanowcza i zdecydowana w zachowaniu, ale bez opryskliwości. Przede wszystkim merytorycznie przygotowana do udzielania porad, w przeciwieństwie do wielu 'cudotwórców' i ludzi z palestry którzy udają że coś wiedzą w wielu dziedzinach prawa.

Janusz Witkowski

Gratulacje dla Pani za uporządkowanie i poszerzenie naszej wiedzy z zakresu prawa. Każdemu z nas się to przyda.

Mariusz Kwiatkowski

Bardzo dobra obsługa. Sympatycznie miło i na temat bez owijania. Naprawdę jestem zadowolony z wyboru. POLECAM!!

Artur Kolibski

W pełni profesjonalne i skuteczne podejście. Polecam