A D V O C A T E

Ładowanie...

ul. Fryderyka Chopina 14, Lublin +48 795 438 023

Adwokat Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - Lublin

Adwokat prawa pracy – Lublin

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych dotyczy nie tylko zawarcia umowy o pracę, czy jej wypowiedzenia. Oprócz tego może istnieć wiele przypadków, w których w trakcie wykonywania takich umów, wymagana jest specjalistyczna wiedza prawnicza. Podobnie jak w przypadku sporów dotyczących ubezpieczeń społecznych. Ciągle zmieniające się przepisy dotyczące prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych mogą narazić na wymierne straty nie tylko pracodawcę, ale również pracowników i korzystających ze świadczeń ZUS lub KRUS.

adwokat prawo pracy lublin

Kiedy zwrócić się do adwokata prawa pracy z Lublina?

W zakresie objętym szeroko rozumianą problematyką prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oferujemy usługi z zakresu:

  • Sporządzania w oparciu o najnowsze przepisy prawne, projektów umów o pracę i kontraktów.
  • Przygotowania dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy.
  • Reprezentowania Klientów przed sądem we wszelkiego rodzaju sprawach pracowniczych ( o odszkodowanie za niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem lub bez wypowiedzenia, o przywrócenie do pracy, spory zbiorowe, mobbing ) na każdym etapie postępowania i we wszystkich instancjach.
  • Pomoc w sprawach związanych z ubezpieczeniami emerytalnymi, rentowymi,  świadczeniami w razie choroby i macierzyństwa
  • Dochodzeniem roszczeń z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych.

Prawo pracy w Lublinie – wsparcie naszej kancelarii

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa pracy. Adwokat, który specjalizuje się w tej gałęzi prawa jest w stanie zapewnić klientom usługi prawne na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach, aby być na bieżąco z najnowszymi zmianami w przepisach i orzecznictwie. Możesz nam w pełni zaufać.

Każdy klient naszej kancelarii zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego dokładnie analizujemy jego sprawę i dostosowujemy działania do potrzeb oraz oczekiwań. Naszym celem jest znalezienie najlepszego rozwiązania, które będzie w pełni satysfakcjonujące dla Ciebie, Twoich bliskich czy firmy.

W swoich działaniach jesteśmy skuteczni i zdeterminowani. Pomoc i uzyskanie jak najlepszych rozwiązań czy wyników, to nasz priorytet. Potwierdzają to opinie klientów, którzy współpracowali z nami przy sprawach z zakresu prawa pracy, np. nierównego traktowania, mobbingu, dyskryminacji, nieuzasadnionego zwolnienia, odmówienia prawa do wypoczynku.

Kontakt z adwokatem prawa pracy z Lublina

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie prawa pracy, adwokat z naszej kancelarii jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontakt – jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić niezbędnego wsparcia doraźnie lub długofalowo. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzić naszą siedzibę w Lublinie.

Dane adresowe

Adwokat
Magdalena Nocuń-Lipa

Adres:

ul. Fryderyka Chopina 14,
20-023 Lublin

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Formularz kontaktowy

    Kancelaria adwokacka Lublin

    Blog

    Prawa i obowiązki pracownika na zwolnieniu lekarskim

    06 cze 2024

    Zwolnienie lekarskie to czas, gdy pracownik znajduje się poza miejscem pracy z powodu choroby lub

    Jakie są konsekwencje niepłacenia alimentów?

    06 cze 2024

    Alimenty są świadczeniem pieniężnym, które jedna osoba (zazwyczaj rodzic) płaci drugiej osobie (zazwyczaj dziecku lub

    Rekomendacja klienta

    25 cze 2022

    Przyjemnie, kiedy Klienci nas doceniają! Szczególnie jeśli sprawa nie należała do najprostszych. Taka rekomendacja Klienta

    Kiedy do zarządzania majątkiem wspólnym potrzebna jest zgoda współmałżonka?

    24 cze 2022

    Kancelaria adwokacka Lublin. Majątek wspólny małżonków W momencie zawarcia związku małżeńskiego, z mocy samego prawa,

    Adwokat radzi – Spadek, czyli jak nie odziedziczyć długu.

    23 cze 2022

    Kto z nas nie marzył kiedyś o spadku w którym dziedziczymy miliardy. Oto nieznany wujek

    Alimenty po nowemu – projekt nowego rozwiązania starego problemu.

    22 cze 2022

    Biuro Informacji Gospodarczej ERIF podaje, że długi alimentacyjne Polaków przekraczają już w sumie 12 miliardów