A D V O C A T E

Ładowanie...

ul. Fryderyka Chopina 14, Lublin +48 795 438 023

Obsługa prawna dla firm - Lublin - Magdalena Nocuń-Lipa

Obsługa prawna  – Lublin

Prowadzisz duże przedsiębiorstwo, które zatrudnia setki osób i obsługuje milionowe kontrakty? A może masz jednoosobową działalność gospodarczą, albo spółkę? W każdym biznesie może zajść potrzeba skorzystania z obsługi prawnej – w Lublinie uzyskasz ją jednorazowo (doraźnie) albo długofalowo.

Obsługa prawna, którą świadczymy to kompleksowe wsparcie dla firm, które chcą działać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, unikając ryzyka i zapewniając sobie stabilność oraz bezpieczeństwo swojej działalności. Oferujemy wysokiej jakości usługi prawne, w których doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta od lat są priorytetem.

obsluga prawna dla firm
obsluga prawna lublin

Co obejmuje obsługa prawna w Lublinie?

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej ze wszystkich obszarów prawa – handlowego, gospodarczego, cywilnego, karnego. W ten sposób możemy zapewnić kompleksową ochronę i wsparcie prawne dla każdej firmy. Działamy zarówno na rzecz dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw oraz start’up-ów, dostosowując działania do specyfiki konkretnej branży czy stylu funkcjonowania konkretnej firmy.

Nieustannie dbamy o rozwój naszych kompetencji oraz śledzimy zmiany w przepisach prawnych, aby zapewnić klientom skuteczne rozwiązania. Celem jest partnerskie podejście do współpracy, oparte na zaufaniu i długofalowych relacjach. Jeśli szukasz profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej dla swojej firmy w Lublinie, to jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zaoferować Ci usługi prawnicze najlepszej jakości.

W ramach obsługi prawnej zyskasz:
  • doradztwo prawne w zakresie prawa handlowego, cywilnego, pracy, podatkowego oraz innych dziedzin, pomagając w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych,
  • tworzenie umów i dokumentów, analiza umów handlowych, umów najmu, o pracę, licencyjnych i pozostałych dokumentów prawnych niezbędnych dla działalności biznesowej,
  • rejestracja i obsługa spółek – pomagamy w zakładaniu nowych spółek, jak również w rejestracji zmian w już istniejących strukturach organizacyjnych, zapewniając pełne wsparcie od momentu rejestracji po codzienną obsługę prawną,
  • rozwiązywanie sporów na drodze sądowej i pozasądowej, dbając o interesy naszych klientów i dążąc do osiągnięcia korzystnych dla nich rozstrzygnięć,
  • ochrona danych osobowych – zapewniamy pomoc w zakresie dostosowania działalności firm do obowiązujących przepisów oraz reprezentujemy naszych klientów w sprawach związanych z naruszeniami przepisów o ochronie danych,
  • audyt prawny – przeprowadzamy audyty prawne, identyfikując potencjalne ryzyka i niespójności prawne w działalności firm oraz proponując skuteczne rozwiązania mające na celu minimalizację tych zagrożeń.
Dane adresowe

Adwokat
Magdalena Nocuń-Lipa

Adres:

ul. Fryderyka Chopina 14,
20-023 Lublin

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Formularz kontaktowy

    Kancelaria adwokacka Lublin

    Blog

    Prawa i obowiązki pracownika na zwolnieniu lekarskim

    06 cze 2024

    Zwolnienie lekarskie to czas, gdy pracownik znajduje się poza miejscem pracy z powodu choroby lub

    Jakie są konsekwencje niepłacenia alimentów?

    06 cze 2024

    Alimenty są świadczeniem pieniężnym, które jedna osoba (zazwyczaj rodzic) płaci drugiej osobie (zazwyczaj dziecku lub

    Rekomendacja klienta

    25 cze 2022

    Przyjemnie, kiedy Klienci nas doceniają! Szczególnie jeśli sprawa nie należała do najprostszych. Taka rekomendacja Klienta

    Kiedy do zarządzania majątkiem wspólnym potrzebna jest zgoda współmałżonka?

    24 cze 2022

    Kancelaria adwokacka Lublin. Majątek wspólny małżonków W momencie zawarcia związku małżeńskiego, z mocy samego prawa,

    Adwokat radzi – Spadek, czyli jak nie odziedziczyć długu.

    23 cze 2022

    Kto z nas nie marzył kiedyś o spadku w którym dziedziczymy miliardy. Oto nieznany wujek

    Alimenty po nowemu – projekt nowego rozwiązania starego problemu.

    22 cze 2022

    Biuro Informacji Gospodarczej ERIF podaje, że długi alimentacyjne Polaków przekraczają już w sumie 12 miliardów